Klasyczna, przestronna kuchnia zachowana w jasnym kolorycie. Na wstępie uwagę przyciąga wyspa z witrynami, które prócz walorów estetycznych wprowadzają dodatkowe efekty optyczne. Witryny w subtelny sposób zmieniają bryłę wyspy w lżejszą konstrukcję. Biel podstawy łączy się z kolorem naturalnego drewna tworząc łagodny, odpowiedni tonacją kontrast. Na blacie o laminowanej powierzchni umieszczono jedynie granitowy zlewozmywak wykończony wysoką, spiralną baterią kuchenną.

Szereg zabudowy meblowej umieszczony przy ścianie zachowano w tym samym kolorze. Biel szafek zlewa się subtelnie z kolorem ścian. Z obrazu wybijają się głównie granitowe, drobne uchwyty oraz blat w kolorze naturalnego drewna. W całość wkomponowano również jedną szafkę rozciągniętą w pionie, zdobioną tak jak i wyspa drobną witryną. Nad całością dominuje wiszący okap w kolorze bieli i metalu. Zabudowa na ścianie przeciwległej w podobnej kompozycji. Zawiera ona dwa piony witryn i wbudowany, czarny piekarnik.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Moja wymarzona kuchnia z witrynami… taka, co to w głowie układa się od lat 🙂 dziękuję Grzegorz Piorunkiewicz za tą meblową ksieżniczkę 😀 Polecam firmę Meble Piorunkiewicz każdemu, kto oczekuje „zaopiekowania” swoich wnętrzarskich marzeń .. dopracowane, przegadane, wykreowane, z licznymi pomysłami własnymi Pana Grześka . Dobrze się w niej przebywa … tak miało być 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288