Przestronna kuchnia z zielonym akcentem, została zaprojektowana w układzie wyspowym. Rozwiązanie to umożliwiło uzyskanie wydzielenia kuchni, z jednoczesnym niezakłócaniem otwartego charakteru pomieszczenia. Wyspa z białymi, lakierowanymi frontami została wykończona laminowaną powierzchnią w kolorze jasnego drewna. Jej konstrukcję podświetlono w sposób uwypuklający prostą formę.

Na blacie wyspy leży płyta indukcyjna wybijająca się z tła lśniącą czernią. W tym samym kolorze, wiszący okap, podnoszący standard komfortu i funkcjonalności wnętrza. Wyspa jest na tyle przestronna, aby mogła umożliwić zarówno wygodę przyrządzania posiłków, jak i czerpanie przyjemności z rozsiadania się przy niej.

Pomieszczenie otulone jest częściowo zabudową w kształcie litery „L”. Powierzchnie frontów pokryte zostały lakierowaną, lśniącą bielą. róg kuchni wypełnia zielona, szklana grafika. Świeży, zielony akcent młodych liści, odpowiednio podświetlony, dodaje jasnemu i przestronnemu wnętrzu szczególnego charakteru.

 

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Szczerze polecam firmę Pana Piorunkiewicza. Pan Grzegorz jest profesjonalistą, służy doradztwem, ma doskonały kontakt z klientem. Meble, które dla nas wykonał to kuchnia naszych marzeń!!!!!!!! Pracę Pana Piorunkiewicza charakteryzują cechy tj.: precyzja, solidność, dbałość o najdrobniejszy szczegół, terminowość i bardzo przystępne ceny.
    Wybór tej firmy to po prostu strzał w dziesiątkę!
    Jeszcze raz gorąco gorąco polecam!!!!
    Ela z Dobieszowic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288