Jasna, klasyczna kuchnia zaaranżowana w kształt litery „U”, w bieli i drewnie.

Względnie prosty układ kuchni w kształcie litery „U” – z uwagi na bliskość wszystkich stref pracy – zapewnia znakomitą komunikację w obrębie pomieszczenia. Zwarta struktura kuchni pozwoliła na wydzielenie niewielkiej ale wygodnej przestrzeni jadalnej, kolorystycznie również utrzymanej w bieli i drewnie.

Lakierowane na biały mat fronty szafek kuchennych ozdobione zostały frezem typu ramka, który nadaje kuchni klasycznego charakteru. Białe fronty zdobią czarne, metalowe uchwyty. W konstrukcji szafek wykorzystane zostały praktyczne i niezawodne rozwiązania marki Blum. Szafki wieńczy szeroki blat kuchenny w kolorze jasnego drewna, pod oknem płynnie przechodzący w parapet. Zewnętrzne boki szafek wykończono płytą w tym samym kolorze, co blaty. Drewniane wykończenie potęguje wrażenie solidności. Dodatkowo zabudowa kuchenna zyskuje swego rodzaju obramowanie i tym bardziej odcina się od części pomieszczenia przeznaczonej na jadalnię.

Biały jest również wbudowany piekarnik, umieszczony w dolnej linii szafek. Ponad nim tradycyjnie znajdziemy wbudowaną, cztero-palnikową płytę gazową. Obok niej zaś usytuowano wpuszczony w blat kuchenny zlewozmywak. Utrzymane w jasnej tonacji sprzęty AGD, biały okap, zlew i bateria kuchenna doskonale współgrają z zabudową kuchni.

Część ściany ponad blatem roboczym wyłożono płytkami ceramicznymi przedstawiającymi mozaikę w stylu orientalnym. Mozaika w pastelowych kolorach doskonale komponuje się z kuchnią utrzymaną w jasnych barwach i niewątpliwie dodaje wnętrzu uroku.

Pod szafkami wiszącymi umieszczono efektowną listwą LED, która dodatkowo doświetla przestrzeń roboczą tej jasnej kuchni.

 

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Bardzo dobry kontakt z klientem i doradztwo na każdym etapie realizacji. Meble świetnej jakości. Dokładnie wykonane i spasowane. Widać dbałość o każdy element. Całość prezentuje się rewelacyjnie. Meble wykonane w umówionym terminie. Polecam gorąco! I dziękuję za piękną kuchnię 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288