Niewielkie gabaryty kuchni nabierają wraz z akcentem graficznym nowego charakteru. Fronty zabudowy meblowej pokryte białym lakierem, dobrze rozprowadzającym światło w całym pomieszczeniu. Drzwiczki szafek zostały wykończone subtelnymi uchwytami ze stali szczotkowanej, a ich konstrukcję wzbogacono o praktyczne zastosowania elementów marki Blum. Szafki zwieńczono solidnym i trwałym blatem laminowanym w kolorze naturalnego drewna, tworzący z resztą kompozycji delikatny kontrast o odpowiedniej tonacji.

Ponad kuchennym blatem rozciąga się szklana grafika w ciepłych barwach zachodzącego słońca, przedstawiająca klimatyczny obraz drewnianego molo i wzbijających się ponad nim stada ptaków. Za dodatkowe elementy wizualne odpowiada specjalne umieszczenie oświetlenia pod szafkami. Funkcjonalność kuchni podkreśla zastosowanie wysokiej klasy materiałów i sprzętów AGD.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Współpraca z Panem Grzegorzem godna polecenia.100% profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy.Mebelki wykonane z perfekcyjną dokładnością i z wysokiej jakości materiałów ,bardzo funkcjonalne i nowoczesne ,dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam. Jeszcze raz chcę podziękować Panu Grzegorzowi i jego ekipie za moją piękną kuchnię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj

Loading …

Od dnia 31 sierpnia do 14 września

Meble Piorunkiewicz - Meble na wymiar, będzie nieczynne.
Na wszelkie pytania odpowiemy po powrocie.

Do zobaczenia!