Lakierowane na biało fronty w wysokim połysku modnie łączą się z blatami w kolorze jasnego drewna. Całość ożywia elektryzująca grafika za szkłem przedstawiająca pikantne papryczki.

Ściana ponad blatami pokryta została szkłem, będącym nowoczesną alternatywą dla płytek ceramicznych. Łatwe do utrzymania w czystości szkło spełnia funkcję zarazem estetyczną, jak i praktyczną. Z lewej strony znajdziemy niemal niewidoczne, niewielkie drzwiczki, za którymi dyskretnie ukryty został licznik gazu. Z kolei fragment ściany ponad wbudowaną płytą grzewczą wyposażoną w cztery palniki gazowe dodatkowo zdobi efektowna grafika za szkłem przedstawiająca pikantne papryczki. Ich ognista czerwień, jak również zastosowanie blatów w kolorze jasnego drewna z pewnością ożywia i ociepla to nowoczesne wnętrze. O wygodę i bezpieczeństwo zadbano umieszczając piekarnik na wysokości, ponad blatem roboczym. Wysoka zabudowa oraz skorzystanie z nowoczesnych technologii sprawiły, że nawet przy niewielkich rozmiarach blokowej kuchni, uzyskana została spora przestrzeń magazynowa.

Skromne rozmiary pomieszczenia nie pozwoliły na umieszczenie w kuchni stołu. Mimo to nie zabrakło miejsca, przy którym można sprawdzić pocztę w towarzystwie kubka porannej kawy. Pod oknem drewniany blat przechodzi w swego rodzaju pulpit, przy którym umieszczono jedno krzesło barowe na metalowej nodze. Wykonane z czerwonej eko-skóry obicie krzesła doskonale współgra z gorącą grafiką na ścianie.

Kuchnia jest naturalnie oświetlona za pomocą dużego okna. Dodatkowo zastosowano energooszczędne światło LED, zarówno punktowe, jak i w formie listwy doświetlającej blaty. Jasne, lustrzane powierzchnie, odbijając światło, optycznie powiększają pomieszczenie.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Wspaniała obsługa i indywidualne podejście do klienta, począwszy od przygotowania projektu do końcowej realizcji mebli.
    Dziękujemy za rzetelność i dokładność w realizacji projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288