Na pierwszy plan w kuchni wytacza się soczysta limonka. Umieszczono ją na szklanej grafice o jasnym tle. Całe wnętrze utrzymane w bieli i beżach. Zabudowa szafek kuchennych pokryta laminatem w kolorze naturalnego drewna. Drzwiczki wykończone uchwytami listwowymi ze stali szczotkowanej. Szafki wiszące pokryte lśniącym, białym lakierem. U dołu szafek zamontowano oświetlenie LED, szeroko rozprzestrzeniające światło po szklanej grafice.

Pod oknem wąska lada z parą białych krzeseł barowych z metalowymi nogami. Przyległa do lady zabudowa sprzętów AGD utrzymana w lakierowanej bieli. Po prawej stronie ściana zdobiona tapetą w formie czarnej tablicy kredowej z napisami.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Firma godna polecenia z czystym sumieniem. Właściciel to konkretny facet, który rzeczowo doradzi, podpowie i przede wszystkim sprawnie stworzy wymarzoną kuchnię. W rejonie Dąbrowy Górniczej najlepszy fachowiec w swoim fachu, o czym świadczą pozytywne opinie pozostałych klientów Pana Piorunkiewicza. Kuchnia wykonana solidnie i dokładnie, szyba z grafiką również czapki z głów.
    Polecam i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288