Niewielka, pełna słońca kuchnia zaaranżowana w kształt litery L. Utrzymanie kuchni w bieli oraz zastosowanie takich materiałów, jak drewno i cegła nawiązują do modnego stylu skandynawskiego.

Białe fronty szafek w wysokim połysku wykończone zostały dyskretnymi, białymi uchwytami. Dolne szafki wieńczy drewniany blat. Drewnem wyłożony został również fragment ściany ponad strefą roboczą. Drewniane elementy zabudowy kuchennej współgrają z drewnianymi panelami podłogowymi. Blat wraz z wbudowaną płytą grzewczą został efektownie doświetlony za pomocą listwy LED umieszczonej pod szafkami górnym. Take nowoczesna kuchnia jest pełna słońca. Pod dużym oknem rozświetlającym całą kuchnię umieszczono efektowny, grafitowy zlewozmywak wraz ze stojącą baterią w kolorze czarnym.

Zarówno drewno, jak i gładkie, nowoczesne powierzchnie dobrze komponują się z ceglaną ścianą. Doskonale uzupełnia ona stylizację, równocześnie nie dominując nad otoczeniem. Dodatkowo zastosowanie takich faktur, jak drewno i cegła ociepla to nowoczesne wnętrze.

Zamontowanie piekarnika i kuchenki mikrofalowej na wysokości zapewnia wygodę i zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Wraz z umieszczoną obok lodówką stanowią one swego rodzaju odrębny moduł, nieznacznie wysunięty do przodu względem szafek górnych i wykończony drewnianym obramowaniem, które niewątpliwie urozmaica kompozycję kuchni. Sprzęty AGD oraz armatura w kolorze czarnym wyraźnie odcinają się na jasnym tle kuchni. Osiągnięty kontrast jak również zastosowanie sprzętów i materiałów wysokiej klasy nadają pomieszczeniu elegancji.

Zabudowa kuchenna zaaranżowana w kształt litery „L” okala przestrzeń jadalną. Klasyczny, okrągły stół na jednej, masywnej nodze otaczają cztery proste, drewniane krzesła. Podobnie jak reszta kuchni, stół i krzesła utrzymane zostały w bieli. Swą tradycyjną formą podkreślają nowoczesny charakter kuchni, zarazem nadając jej lekkości i przytulnego charakteru.

 

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288