Nowoczesna kuchnia w klasycznych barwach wspaniale zagospodarowała kuchenną przestrzeń. Szklana grafika jest bardzo funkcjonalna i przede wszystkim jest dominującym elementem dekoracyjnym. Szkło jest bardzo wygodne w użytkowaniu i pielęgnacji. Szkło z grafiką bardzo dobrze sprawdza się nie tylko w dużych, otwartych kuchniach ale i również w małych pomieszczeniach dodatkowo powiększając przestrzeń. Obecnie mamy bardzo duży wybór szklanych płyt: matowe, przeźroczyste, lakierowane jak i z nadrukiem co daje nam bardzo dużo możliwości w urządzaniu naszej wymarzonej kuchni. Takie płyty są bardzo bezpieczne, odporne na wysoką temperaturę czy uderzenia i tworzą bardzo nowoczesny design.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

2 Komentarze

  1. Meble do naszego apartamentu wykonane w firmie Pana Grzegorza Piorunkiewicza zostały zaprojektowane i wykonane w stu procentach zgodnie z planem. Rady Pana Grzegorza były niezwykle przydatne. Doświadczenie zarówno w projektowaniu jak i wykonaniu i doborze materiału okazały się bezcenne. Oprócz kuchni zamówiliśmy również inne meble do salonu i do garderoby. Gorąco polecamy wszystkim!

  2. Niezwykle fachowo i profesjonalnie wykonane meble kuchenne. Pan Grzegorz Piorunkiewicz postarał się zamontować funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, a jednocześnie efektowne, tak aby wnętrze nowego mieszkania nabrało odpowiedniego charakteru. Wszystko wcześniej zaprojektował i z ogromną precyzją zaplanował i wykonał montaż. Kuchnia to teraz serce domu 🙂 Polecam każdemu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288