Kuchnia i łazienka w bieli i drewnie. Wykonane na wymiar, utrzymane w podobnej stylistyce meble w obu pomieszczeniach sprawiają, że aranżacja całego mieszkania staje się bardziej spójną, przemyślaną całością.

Oba pomieszczenia – kuchnia i łazienka w bieli i drewnie – są wypełnione światłem. Zawdzięczamy to nie tylko oknom, ale również fachowo rozplanowanemu oświetleniu oraz jasnej kolorystyce. Dodatkowo lśniące powierzchnie, odbijając światło, doświetlają i optycznie powiększają przestrzeń.

Zabudowa kuchenna w kształcie litery L zapewnia doskonałą komunikację. Z kolei wysoka zabudowa niemal pod sam sufit zwiększa możliwości magazynowe pomieszczenia. Białe fronty szafek w wysokim połysku harmonijne komponują się z blatami kuchennymi w kolorze jasnego drewna. Pod oknem blat kuchenny płynnie przechodzi wane fronty szafek dyskretnie zdobią uchwyty ze stali szczotkowanej w srebrnym kolorze. Klasyczne połączenia kolorów i wyraźne kontrasty dodają kuchni elegancji.

W zabudowanej wnęce, przy zachowaniu odpowiedniej wentylacji, umieszczone zostało urządzenie grzewcze. Jest to zarazem estetyczne jak i funkcjonalne rozwiązanie.

W łazience lakierowana na biało szafka zajmuje całą długość jednej ze ścian. Pojemną szafkę, podobnie jak w kuchni, wieńczy blat w kolorze jasnego drewna. Z jego lewej strony znajdziemy zlew, z prawej zaś sporo miejsca na łazienkowe drobiazgi. W łazience, inaczej jak w kuchni, zrezygnowano z wyraźnych, czarnych detali na rzecz białej ceramiki i delikatnych szarości. Całość sprawia świeże, lekkie wrażenie.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Szczerze polecamy firmę Pana Grzegorza, solidnie wykonana zabudowa w kuchni i łazience, z niecierpliwością oczekiwaliśmy na zabudowę wnęk – jesteśmy bardzo zadowoleni :), a najlepszą rekomendacją jest to, że ponownie wybralibyśmy firmę Pana Grzegorza. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288