Złote wydmy w kuchni, falują ciepłymi barwami. Górne powierzchnie lakierowane w kolorze lekkiej wanilii dobrze kontrastują z ciemną zabudową szafek, wykończonych płytą laminowaną z naturalną strukturą. Pod blatami wkomponowano uchwyty listowe ze stali szczotkowanej, wnosząc w wystrój szerszą funkcjonalność i estetyczny minimalizm.

Główny element dekoracyjny kuchni stanowi grafika na szkle hartowanym, rozciągająca się wzdłuż blatów. Skomponowana z odcieni brązu, wanilii, ze złotymi refleksami wprowadza do kuchni zaskakującą dynamiczność.

Sprzęty kuchenne, rozmieszczone w przemyślany sposób umożliwiają pełnię swobodny i pozwalają cieszyć się dużą funkcjonalnością pomieszczenia. Uwagę przyciąga efektownie wyglądający wolno wiszący okap kuchenny bez zabudowy. Dodatkową wygodę stanowi rozwiązanie z otwieranymi ku gorze szafkami, jak i sprytnie ulokowany, schowany panel z gniazdami elektrycznymi umieszczony w blacie kuchennym.

Całość aranżacji utrzymana w dobrym oświetleniu, jasna, ciepła i przestronna

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Firma „Meble Piorunkiewicz” wykazała się niebywałym profesjonalizmem wykonując zlecone zamówienie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta i wrażliwość na jego potrzeby.Pełna dyspozycyjność,profesjonalna pomoc,cierpliwość i terminowość oraz jakość świadczonych usług to cechy ,którymi ” Wykonawca „nie może się powstydzić. Klient jest dla nich ważny, a nie wygodny.
    Kuchnia spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Firma zdecydowanie godna polecenia…POLECAMY GORĄCO i DZIĘKUJEMY…:) Beata i Robert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288