Nowoczesna, pełna światła kuchnia w bieli i pomarańczach.

Fronty szafek pokryliśmy trwałym i łatwym do utrzymania w czystości laminatem w białym kolorze. Biel zabudowy kuchennej przełamują ciemne, grafitowe blaty oraz utrzymane w czerni i srebrze sprzęty AGD i bateria kuchenna. Na biało-szarym tle kuchni wyraźnie odcina się intensywnie kolorowy, pomarańczowo-zielony motyw szklanej grafiki, ożywiając jej stonowane wnętrze. Soczysta, owocowa kompozycja sprawia, że kuchnia w bieli i pomarańczach tchnie pozytywną energią. Kuchnia jest częściowo otwarta na jadalnię, której intensywnie pomarańczowa ścina doskonale współgra z kuchenną grafiką. Pomaga to zachować spójność stylistyczną całego mieszkania.

Poza światłem dziennym, kuchnię w bieli i pomarańczach oświetla  energooszczędne światło LED – punktowe w suficie oraz w formie listew LED umieszczonych pod górnym szafkami. Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu oraz zastosowaniu jasnych, lustrzanych powierzchni, ta skromnych rozmiarów, wąska kuchnia blokowa znacznie zyskuje na przestronności. Wysoka zabudowa zapewnia odpowiednią ilość szafek kuchennych, a co za tym idzie – optymalną ilość przestrzeni magazynowej. Pojemne szuflady zamontowaliśmy na prowadnicach znanej z praktycznych rozwiązań marki Blum, tym samym zwiększając funkcjonalność kuchni. Wygodzie i bezpieczeństwu użytkowania sprzyja umieszczenie wbudowanego piekarnika i kuchenki mikrofalowej na wysokości. 

Kuchnia w bieli i pomarańczach to wnętrze pełne nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań. Aranżacja pokazuje, że nawet skromnych rozmiarów kuchnia przy dobrym rozplanowaniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii może stać się wygodnym pomieszczeniem, gdzie codzienne przygotowywanie posiłków jest niczym więcej, jak przyjemnością.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Współpraca z profesjonalistą to sama przyjemność i tak było w tym przypadku. Pan Grzegorz realizował u nas meble w kuchni wraz z szybą oraz meble w łazience. Podejście Pana Grzegorza do klienta, projektowanie, doradzanie, kontakt, terminowość oraz jakość wykonanych mebli zasługują na najwyższą ocenę. Dziękujemy za piękną i funkcjonalną kuchnię oraz łazienkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288