Wysoka dbałość o jakość wykonania, trwałość użytych materiałów, oraz dążenie do innowacji.Te pojęcia zamknąć można pod jednym sformułowaniem: szwedzki porządek. A może zamknąć je w przestrzeni jednej kuchni?

W dodatku w kuchni jasnej i przestronnej, otwartej na nowe rozwiązania. Z pozoru chłodne wnętrze pozostawia ogromną możliwość wplecenia w jego obszar własnej inicjatywy. Stonowana kolorystyka stanowi doskonałe tło dla wykończenia kuchni według indywidualnych gustów każdej osoby. Dodatkową zaleta takiej kompozycji jest panujące wewnątrz uczucie sterylności i porządku.

Frezowane fronty zostały pomalowane w kolorze szarego matu. Dopasowano do nich czarne patynowane uchwyty. Całość rozmieszczona harmonijnie, w logicznym porządku. Przestrzeń pod wiszącymi szafkami lśni niewypełniona białymi płytkami. Dobrze dopasowany kolor blatów dopełnia uczucia solidnego wykonania wnętrza, przy jednakowej dbałości o utrzymanie jednolitego stylu.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Witam,

    Na wstępie chciałabym bardzo podziękować Panu Piorunkiewiczowi za wykonanie tak pięknej i funkcjonalnej kuchni. Wszystko zostało wykonane bardzo dokładnie , precyzyjnie , zgodnie z terminem i oczekiwaniami. Pan Piorunkiewicz dba o szczegóły, jest rzetelnym fachowcem w pełnym tego słowa znaczeniu a dodatkowo przemiłym i pogodnym człowiekiem , z którym swobodnie można porozmawiać o swoich oczekiwaniach. Szybko po pomiarze przesyła wizualizację i przystępuje do realizacji projektu. Wszystkim zainteresowanym meblami w zabudowie polecam Pana Piorunkiewicza. W chwili obecnej jestem w trakcie kolejnego projektu . Tym razem czekam na piękne meble do przedpokoju:)

    Pozdrawiam
    J. Potempska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288