Wykonane na wymiar meble zarówno w kuchni, jak i w łazience utrzymane zostały w podobnej stylistyce. Szarość w roli głównej oraz powielanie tych samych motywów sprawiają, że aranżacja całego mieszkania staje bardziej spójna i przemyślana.

W obu pomieszczeniach zastosowano to samo modne zestawienie kolorów: szarość w roli głównej, której towarzyszą biel i drewno. W łazience na tle szarych płytek wyraźne odcina się biała ceramika łazienkowa oraz wykonana na wymiar szafka pod umywalkę. Pojemna szafka pokryta została lśniącym, białym lakierem. Zdobią ją dyskretne uchwyty ze stali szczotkowanej.

Otwarta na salon kuchnia zaaranżowana została w kształt litery U. Przestrzeń kuchni zdominowana jest przez kolor szary, który pokrywa zarówno ściany, jak i wykonane w wysokim połysku fronty mebli kuchennych. Meble kuchenne, podobnie jak szafka łazienkowa, również zostały wykończone subtelnymi, stalowymi uchwytami. Dolne szafki zwieńczono blatem w kolorze jasnego drewna. Szklana tafla ponad nim chroni ścianę przed zabrudzeniem i podkreśla nowoczesną formę kuchni.

Kuchnia zyskuje na przytulności dzięki drewnianym akcentom. Również umieszczona ponad płytą grzewczą grafika za szkłem – zdjęcie śródziemnomorskiego miasta – ociepla to z pozoru surowe wnętrze.

Funkcjonalnym rozwiązaniem jest bez wątpienia umieszczenie wbudowanego piekarnika na wysokości, pozwalające na jego bezpieczniejsze i bardziej komfortowe użytkowanie.

Przestrzeń kuchni oddzielona została od strefy dziennej za pomocą półwyspu kuchennego. Blat półwyspu wyposażono w niewielką osłonę, chroniącą domowników przebywających w salonie przed widokiem kuchennego rozgardiaszu, który często towarzyszy przyrządzaniu posiłków. Z drugiej strony pozwoliło to na zamontowanie listwy LED oświetlającej blat półwyspu. Zewnętrzna część półwyspu kuchennego, podobnie jak blaty, została wykończona, a raczej obramowana płytą w kolorze jasnego drewna. Zastosowanie wysokiej zabudowy umożliwiło ograniczenie kuchni do stosunkowo niewielkich rozmiarów przy zachowaniu pełni funkcjonalności oraz wygody użytkowania.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Szczerze polecay firmę Pana Grzegorza. Jest solidny , potrafi dobrze doradzić. Mam zabudowaną szafę w sypialni , szafkę w łazience oraz kuchnie. Meble sprawują się bez zarzutu oraz wyglądają przepięknie. POLECAMY :):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288