Sypialnia kwitnie barwą lilaku. Jego odcienie malują się na ścianach, suficie i dekoracyjnych dodatkach. Ściana za łóżkiem jest najciemniejsza, w barwie dojrzałego fioletu. Aranżacja barw przenosi do wnętrza uczucie luksusu i wysokiej jakości.

Zabudowa kuchni, włącznie z szafkami nocnymi i frontem łóżka z powierzchnią laminowaną w kolorze jasnego drewna. Podświetlenie łózka oraz oświetlenie umieszczone na szafkach nocnych wprowadzają dodatkowy efekt wizualny, podkreślając klimatyczny wystrój sypialni. Zabudowa meblowa zajmuję sporą przestrzeń. Segment środkowy, zbudowany z pojemnych szuflad i z wkomponowaną sporą przestrzenią na ustawienie telewizora. Boczne części to szafy z rozsuwanymi drzwiami, z mleczną, szklaną aranżacją. Na jednej ze ścian umieszczono oryginalny zegar, wykonany z lustrzanych fragmentów.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Na współpracę z Panem Piorunkiewiczem zdecydowałam się po przeczytaniu samych pozytywnych komentarzy, innych w sieci nie znajdziecie.Nie żałuję swojej decyzji. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Grzegorzem. Łóżko wygodne co w pewnym wieku jest niesamowicie ważne. Szafy dzięki projektowi Pana Grzegorza są bardzo funkcjonale, można w nich upchać mnóstwo rzeczy. Wszystko wykonane niezwykle solidnie, terminowo i z pasją, bo tak właśnie Pan Piorunkiewicz podchodzi do swojej pracy. Jeśli ktoś po przeczytaniu mojego komentarza czy jak ktoś woli opinii waha się, to gorąco polecam, nie będą Państwo żałować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288