Przestronny przedpokój wypełniony świtałem. Dominują w nim kolory bieli i beżu. Pokaźnych rozmiarów zabudowa pokryta jest jasnym laminatem. W rozsuwane drzwi wbudowano tafle mlecznego szkła. Wnętrze zabudowy jest bardzo kompaktowe, składa się z różnego rozmiaru wnęk, w tym jednej szerokiej z wmontowanym drążkiem na wieszaki. Dodatkowo u dołu widoczne dwie pakowne szuflady. Całość oświetlono rzędem lamp zawieszonych pod sufitem.

W drugiej części przedpokoju otwarta zabudowa tej samej faktury i koloru co poprzednia. U samej góry znajduje się ciąg czterech zgrabnych szafek małego rozmiaru. Pod nimi pnie się w górę wysokie lustro oświetlone światłem LED. Kompozycję wypełnia podręczna półka, rząd wieszaków na ubrania oraz szafka na obuwie.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Współpraca z panem Grzegorzem układała się bardzo dobrze.Wszystkie nasze pomysły zostały uwzględnione. Fachowe doradztwo, dokładny pomiar i bezstresowy montaż. Realizacja projektu odbyła się terminowo, zgodnie z podpisaną umową. Efektem jest bardzo estetyczna, dokładnie wykonana szafa oraz garderoba.
    Wszystkie wcześniej przeczytane opinie naprawdę się potwierdzają. Polecamy firmę Meble Piorunkiewicz.
    Krystyna i Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zaloguj

Loading …

Od dnia 31 sierpnia do 14 września

Meble Piorunkiewicz - Meble na wymiar, będzie nieczynne.
Na wszelkie pytania odpowiemy po powrocie.

Do zobaczenia!