Przestronna kuchnia otwarta, w której aranżacji postawiono na ponadczasowy duet bieli i drewna. Pełny minimalizm i prostota w kuchni w nowoczesnym wydaniu.

Dyskretny, pełny minimalizm i prostota w kuchni pozwalają na jej pełne otwarcie się na strefę dzienną domu, z którą – dzięki spójności stylu i kolorystyki – doskonale się łączy. Jest to przestrzeń stworzona zarówno do pracy, jak i do relaksu. Jasne i harmonijne wnętrze na które składają się spokojne barwy, proste linie, kształty oraz delikatne oświetlenie. Subtelne elementy dekoracyjne ograniczone do minimum, a białe, wbudowane sprzęty AGD niejako „stapiają się” z zabudową kuchni.

Fronty szafek kuchennych pokryte zostały białym, lśniącym lakierem i wykończone nie rzucającymi się w oczy uchwytami ze stali szczotkowanej. Zastosowanie wysokiej zabudowy sprawia, że przy zachowaniu optymalnej przestrzeni magazynowej, kuchnia zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Biel kuchni oraz strefy jadalnej ocieplona została drewnem. Drewniana podłoga, blaty zabudowy kuchennej oraz nogi stołu i modnych, nowoczesnych krzeseł nawiązujących do stylu retro, zestawione razem tworzą niewątpliwie spójną całość. Blaty zostały doświetlone za pomocą energooszczędnej listwy LED umieszczone pod szafkami wiszącymi. Ścianę ponad drewnianymi blatami chroni łatwa do utrzymania w czystości szklana tafla w białym kolorze.

Zastosowanie we wnętrzu bieli sprawia, że staje się ono bardziej rozświetlone i wydaje się większe. Odbijające światło, jasne powierzchnie szafek, jak również biała, oszklona witryna biblioteczna optycznie powiększają przestrzeń, nadając pomieszczeniu głębi. Również w przypadku wbudowanych urządzeń AGD wybór padł na sprzęty w kolorze białym. Biel kojarzona jest z elegancją, a ponadto białe AGD jest łatwe do utrzymania w czystości. Białe, wysokiej klasy sprzęty AGD stanowią subtelne dopełnienie tej eleganckiej, nowoczesnej kuchni.

Pełny minimalizm i prostota w kuchni łączą się również z jej funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Sprzyja temu między innymi umieszczenie wybudowanego piekarnika na wysokości, pozwalające na bezpieczniejsze i wygodniejsze przyrządzanie potraw. Montaż piekarnika w zabudowie słupkowej sprawia, że nie musimy pochylać się z ciężkim naczyniem oraz możemy wygodniej „podglądać” pieczone potrawy. Chroni również małych kuchennych „pomocników” przed przypadkowym poparzeniem.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288