Elegancja, szyk, moda… choć to synonimy, każdy z tych elementów potrafi wzbudzić różne wrażenia i emocje. Przy czym wzięte razem, łatwo jest zamknąć we wspólnej przestrzeni, takiej jak mieszkanie urządzone z gustem. Elegancja wypływa z klasycznego połączenia naturalnej cegły i bieli wypełniającej wnętrze. Biały połysk lakierowanych frontów dobrze łączy się z przeciwległą, szarawą ścianą, dodając całości stonowanego szyku. Barowy blat wkomponowany został, w sposób zapewniający dostateczną ilość miejsca na komfortowe przemieszczanie się po kuchni. W zabudowie meblowej wykorzystano okucia cichy domyk marki Blum. Zarówno metaliczna barwa sprzętów kuchennych jak i ceglane tło podkreślają solidność i trwałość wykonanego wnętrza.

Szafy na profilach marki Indeco z wypełnieniem szklanym zapewniają przyjemną funkcjonalność. Ich wykonanie pozwala się cieszyć również komfortem estetycznym. U sufitu szykowny żyrandol, na ścianach elegancka tapeta o stonowanej wzorzystości. Dzięki takiej aranżacji korytarza można zwykłemu przejściu między pomieszczeniami nadać wyjątkowy, odrębny charakter.

Łazienka wykonana w nowoczesnej stylistce. Mozaikowe wykończenie nad umywalką, podświetlone w interesujący sposób, nadaje wnętrzu klimatycznego, magicznego uroku. Piaskowe barwy ścian oraz jasne, drewniane wykończenie blatu, utrzymują wewnątrz ciepłą, przytulną atmosferę. Przestronne lustro w naturalny sposób pozwala się cieszyć dodatkowemu uczuciu jasności i głębokości otaczającego nas obrazu.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Solidność, staranność, dokładność, elastyczność w realizacji projektu. Te cech dały się już wyczuć na etapie projektowania i potwierdziły się dniu montażu… dziękujemy i polecamy:)
    Agata i Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288