Meble młodzieżowe sportowca skomponowane zostały w sposób dynamiczny, energetyczny. Połączenie bieli i pomarańczy dobrze ze sobą kontrastuje. Przestrzeń we wnętrzu jest dobrze wykorzystana, meble wypełniają ją w sposób zharmonizowany pozostawiając wokół siebie dużo wolnej powierzchni. W takim wnętrzu nasz sportowiec z łatwością będzie mógł giąć się w dynamicznych skłonach, rozgrzewając się przed sportowymi wyzwaniami, albo po prostu przygotowując się do kolejnego zabieganego dnia w szkole. Będzie miał również wokół siebie dużo światła, które radośnie wypełnia pokój zagrzewając każdego do podejmowania nowych wyzwań.

Oświetlenie umieszczone w pokoju wprowadza do wnętrza, po zmroku kosmiczny klimat. Widoczne do tej pory schronienie młodego sportowca staje się nocą kosmiczną bazą.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Do Pana Piorunkiewicza zwróciliśmy się, jako do jednej z trzech firm, z gotowym projektem mebli do pokoju dziesięciolatka. O wyborze zadecydowały zdjęcia i opinie z wcześniejszych realizacji, cena, a także osobiste spotkanie, podczas którego Pan Grzegorz doradził/odradził niektóre rozwiązania.
    Mebelki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, bardzo solidnie i przede wszystkim terminowo. Pan Grzegorz jest doskonałym fachowcem i profesjonalistą dbającym o każdy szczegół, w pełni zasługującym na uznanie.
    Dzięki pracy Pana Grzegorz pokój nabrał zupełnie nowego, nastolatkowego charakteru, a wielkie „WOW” głównego użytkownika – naszego syna – niech będzie dodatkową, bardzo pozytywną opinią.
    Dziękujemy i szczerze polecamy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288