Meble młodzieżowe zachowane w kolorze czekoladowego brązu i mlecznej bieli tworzą zgraną kompozycję. Fronty szafek pokryte białym lakierem, doskonale rozprowadzają w pomieszczeniu światło i zwiększają optycznie jego przestrzeń. Drzwi szafek wykończone uchwytami listwowymi. Wstawki z brązowej płyty laminowanej tworzą wraz z białymi frontami subtelny kontrast.

Rozciągająca się wzdłuż ściany zabudowa skonstruowana jest z elementów sześciennych i prostokątnych. Regał na książki z asymetrycznym rozkładem przegród dodaje zabudowie oryginalnego charakteru. Szafa z rozsuwanymi drzwiami zdobionymi w połowie lustrem i w połowie mleczną powierzchnią rozjaśniają przestrzeń pokoju. W całość wkomponowano również pojemną komodę zachowaną w tej samej co reszta kolorystyce. Wyposażona w długi pion szuflad tworzy wraz z zabudową obszerną przestrzeń użytkową.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Po rzetelnie wykonanej kuchni ponownie zdecydowaliśmy się na współpracę z panem Grzegorzem Piorunkiewiczem. Tym razem przyszło nam się mierzyć z meblami do pokoju młodzieżowego. Tak jak poprzednio jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy. Meble zostały wykonane dokładnie i estetycznie, a szybki i profesjonalny montaż był zrealizowany w określonym terminie. Serdecznie polecamy tą firmę każdemu.
    Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288