Tym razem w kuchennej przestrzeni króluje soczysta, zielona limonka.Wybija się z wielką energią na czarnym tle szklanej grafiki. Widoczny w kompozycji, orzeźwiający strumień wody i zielone liście, wprowadzają do wnętrza dynamiczny charakter.

Zabudowa kuchennych szafek została zachowana w jednolitej białej powierzchni. Lakierowane przestrzenie doskonale rozprowadzają we wnętrzu światło. Szafki wykończono uchwytami listwowymi ze stali szczotkowanej, zachowującymi delikatny charakter mebli. Oświetlenie poprowadzone pod wiszącymi szafkami podkreślają efekty wizualne szklanej grafiki. Wiszące lampy oparte na prostej konstrukcji, zachowane w czarnej barwie komponują się harmonijnie z białym tłem ścianki. Murowany akcent kuchni dobrze komponuje się również z solidnej budowy, laminowaną ladą w kolorze naturalnego drewna.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Gorąco polecamy firmę Pana Piorunkiewicza. Wybór tego wykonawcy okazał się strzałem w dziesiątkę. I może ktoś nie uwierzy, ale firma Pana Grzegorza był naszym pierwszym wyborem, mimo że mogliśmy skorzystać z polecenia naszych znajomych, którzy niedawno też borykali się z tematem remontu i wymiany kuchni. Postawiliśmy na naszą intuicję, która nas nie zawiodła. Pana Grzegorza cechuje wysoki profesjonalizm i doradztwo w szerokim zakresie. Na każdym etapie remontu służył dobrą radą i pomocą. – pomógł nam nawet przy wyborze kafli do kuchni, kiedy to chodziliśmy zdezorientowani w jednym ze sklepów. Wystarczył jeden telefon, Pan Grzegorz przyjechał, przywiózł próbki naszego blatu i frontu i wszystko było już proste 🙂 Czego chcieć więcej ? Wykonanie i jakość na wysokim poziomie ! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Pana Grzegorza oraz jego współpracownika.

    Aneta i Witek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288