Mała elegancka kuchnia blokowa. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Fronty szafek pokryte zostały lśniącym laminatem w kolorze białym. Drzwiczki wykończono dyskretnymi uchwytami ze stali szczotkowanej. Z białymi frontami doskonale komponują się blaty kuchenne w kolorze jasnego drewna. Ta mała elegancka kuchnia blokowa pełna jest nowoczesnych rozwiązań. Wysoka zabudowa szafek i zastosowanie w ich konstrukcji nowoczesnych rozwiązań znanej marki Blum wykorzystują do maksimum możliwości magazynowe pomieszczenia. Umieszczenie na wysokości wybudowanego piekarnika firmy Samsung sprzyja wygodzie i bezpieczeństwu użytkowania. Dodatkowo piekarnik, znajdując się częściowo ponad powierzchnią kuchennego blatu, tworzy wraz z umieszczonym ponad nim blatem interesującą wizualnie i przydatną półkę. Blaty robocze zostały efektownie doświetlone za pomocą listwy LED umieszczonej pod szafkami wiszącymi.

Z bielą kuchni kontrastują ciemne sprzęty AGD i zlewozmywak. Uwagę przykuwa również „gorąca” grafika za szkłem przedstawiająca płomień ognia na czarnym tle. Umieszczona ponad wbudowaną, czteropalnikową płytą gazową, ożywia i ociepla zarazem to jasne, utrzymane raczej w chłodnych barwach wnętrze. Szklana tafla, tym razem w kolorze białym, pokrywa również przestrzeń ściany ponad kuchennym blatem. Łatwe do utrzymania czystości szkło jest nowoczesną i praktyczną alternatywą dla tradycyjnych płytek. Jasne barwy, szkło, wysoki połysk frontów – te wszystkie elementy optycznie powiększają tę niewielką, nowoczesną kuchnię.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Uważam, że trafiłam na bardzo dobra Firmę. Meble wykonane estetycznie, każdy szczegół dopracowany, dokładność i precyzja. Pan Grzegorz Piorunkiewicz to fachowiec w każdym calu, doradzi, podpowie, zaprojektuje. Meble wykonane w terminie. Wiedząc, że Pan Piorunkieiwcz ma dużo zleceń naprawdę warto było czekać. Sama kuchnia jak i szkło na ścianie prezentuje się bardzo ładnie, wiadomo, że zdjęcie nie oddaje tego uroku co widzi się na żywo. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Firmę Pana Piorunkiewicza. Wiem, nawet jestem pewna że nikt się na Firmie nie zawiedzie.

    Dziękujemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288