Mała elegancka kuchnia blokowa. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Fronty szafek pokryte zostały lśniącym laminatem w kolorze białym. Drzwiczki wykończono dyskretnymi uchwytami ze stali szczotkowanej. Z białymi frontami doskonale komponują się blaty kuchenne w kolorze jasnego drewna. Ta mała elegancka kuchnia blokowa pełna jest nowoczesnych rozwiązań. Wysoka zabudowa szafek i zastosowanie w ich konstrukcji nowoczesnych rozwiązań znanej marki Blum wykorzystują do maksimum możliwości magazynowe pomieszczenia. Umieszczenie na wysokości wybudowanego piekarnika firmy Samsung sprzyja wygodzie i bezpieczeństwu użytkowania. Dodatkowo piekarnik, znajdując się częściowo ponad powierzchnią kuchennego blatu, tworzy wraz z umieszczonym ponad nim blatem interesującą wizualnie i przydatną półkę. Blaty robocze zostały efektownie doświetlone za pomocą listwy LED umieszczonej pod szafkami wiszącymi.

Z bielą kuchni kontrastują ciemne sprzęty AGD i zlewozmywak. Uwagę przykuwa również „gorąca” grafika za szkłem przedstawiająca płomień ognia na czarnym tle. Umieszczona ponad wbudowaną, czteropalnikową płytą gazową, ożywia i ociepla zarazem to jasne, utrzymane raczej w chłodnych barwach wnętrze. Szklana tafla, tym razem w kolorze białym, pokrywa również przestrzeń ściany ponad kuchennym blatem. Łatwe do utrzymania czystości szkło jest nowoczesną i praktyczną alternatywą dla tradycyjnych płytek. Jasne barwy, szkło, wysoki połysk frontów – te wszystkie elementy optycznie powiększają tę niewielką, nowoczesną kuchnię.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Uważam, że trafiłam na bardzo dobra Firmę. Meble wykonane estetycznie, każdy szczegół dopracowany, dokładność i precyzja. Pan Grzegorz Piorunkiewicz to fachowiec w każdym calu, doradzi, podpowie, zaprojektuje. Meble wykonane w terminie. Wiedząc, że Pan Piorunkieiwcz ma dużo zleceń naprawdę warto było czekać. Sama kuchnia jak i szkło na ścianie prezentuje się bardzo ładnie, wiadomo, że zdjęcie nie oddaje tego uroku co widzi się na żywo. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Firmę Pana Piorunkiewicza. Wiem, nawet jestem pewna że nikt się na Firmie nie zawiedzie.

    Dziękujemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Od dnia 24 lipca do 16 sierpnia

Meble Piorunkiewicz - Meble na wymiar, będzie nieczynne.
Na wszelkie pytania odpowiemy po powrocie.

Do zobaczenia!