Kuchnia z pięknym widokiem przypomina portal do znanej nam dobrze ze wspomnień wakacyjnej krainy, grzeje kolorami ognistego zachodu. W tym miejscu łatwo oderwać się od szarej codzienności i po drewnianym molo rozciągającym się za kuchenka, powędrować do radosnej krainy. Cieplej atmosfery powinno wystarczyć na wypełnienie tej sporej przestrzeni.

Sposób ułożenia mebli kuchennych, rozmieszczenie blatów, sprawia ze mamy jej tutaj do woli. Nowoczesne wnętrze wręcz całe lśni świeżością. Szklana grafika, lakierowane blaty i szafki, sprawiają ze kuchnia pełna jest światła. Kolory wnetrza zgrabnie ze sobą kontrastują i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Aranżacja kuchenna jest bardzo funkcjonalna, już na pierwszy rzut oka widać jak dużo wygody to wnętrze ze sobą niesie.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Zamówienie zostało wykonane rzetelnie, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Piorunkiewiczem, który umie zadbać o klienta. Kuchnia została wykonana w sposób profesjonalny i dokładnie wykończona. Firma jest godna polecenia. Będziemy nadal kontynuować współpracę z Panem Piorunkiewiczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288