Kuchnia z akcentem bambusa to kompozycja z elementami laminowanymi oraz lakierowanymi. Połączenie tych dwóch elementów jest jednym z najnowszych trendów. W całej aranżacji został zachowany elegancki minimalizm. Biel nie tylko rozjaśnia pomieszczenie ale i wizualnie je powiększa. Laminowane powierzchnie w odcieniach brązu i beżu doskonale podsycają ciepło kuchenne. Wykorzystana tu szklana grafika z bambusem pełni funkcję nie tylko estetyczną. Wprowadza rownież uczucie świerzości, dynamiczności. Kolory grafiki są soczyste, energetyczne. Wynikiem tych połączeń jest odczuwalna przytulność i delikatność miejsca.

Ogólny zarys aranżacji zachowuje jej funkcjonalność co jest bardzo ważne w dzisiejszych zabieganych czasach. Tutaj znajdziemy dla siebie dużą przestrzeń do działań, piękne pole do kulinarnych popisów. W tej subtelnej aranżacji możemy cieszyć sie czystą swobodą przebywania w przyjaznym otoczeniu.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Możemy szczerze polecić firmę Meblepiorunkiewicz. Wykonanie mebli kuchennych jest z bardzo dobrej klasy materiałów oraz ich funkcjonalność sprawia,że użytkowanie mebli sprawdza się w 100%.Jeśli nie ma własnego pomysłu na kuchnię,zawsze doradzą oraz pomogą w rozmieszczeniu mebli oraz sprzętu kuchennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288