Kuchnia rodem z sydney powala nas swoją oryginalnością. Białe meble na wysoki połysk w dalszym ciągu cieszą się popularnością. Największe wrażenie robią w kuchniach otwartych stając się reprezentacyjnym elementem całej strefy dziennej. Nie znaczy to jednak, że źle się będzie prezentować w przestrzeniach zamkniętych. Wręcz przeciwnie- błyszczące powierzchnie optycznie powiększą. przestrzeń małej kuchni, a dużej nadadzą bardzo elegancki charakter. Zabudowa kuchenna z wysokim połyskiem doskonale prezentuje się w bieli. Podkreśla ona krystaliczną czystość tej barwy wydobywając jej lekkość, świeżość i elegancję. W kuchni z rodem z sydney biel doskonale wchodzi w interakcje zarówno z czernią jak i z szarościami. W tym przypadku doskonale sprawdziła się bateria umywalkowa w kolorze czerwonym. Dopełnia charakter kuchni w połączeniu z ekspresyjną grafiką.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

 1. KASIA Z JARKIEM POMYŚLELI
  MOŻE BYŚMY MEBLE WZIĘLI
  POSZUKALI, POPYTALI
  I PIORUNKIEWICZA SPOTKALI.
  TEN PRZYJECHAŁ, POMIAR ZROBIŁ
  MEBLE CUDNIE PRZYOZDOBIŁ.
  KASIA Z JARKIEM ZACHWYCENI:
  „PANIE GRZESIU, PAN NIEDROGO WYCENI!”
  A PIORUNEK, ŻWAWO, CHYŻO
  TU POSTUKAŁ, TAM PRZYWIERCIŁ
  I W ROBOCIE SWEJ NIE KRĘCIŁ
  PRZYWIÓZŁ MEBLE Z POMOCNIKIEM
  SKRĘCIŁ JE Z SUPER WYNIKIEM.

  Na temat współpracy z Panem Grzegorzem można powiedzieć, że układała się ona bardzo dobrze, można było liczyć na fachowe doradztwo i znajomość bieżących trendów, co dla nas miało ogromne znaczenie. Kiedy trzeba było Pan Piorunkiewicz stopował nasze szalone zapędy, jednocześnie liczył się z naszymi uwagami dotyczącymi wykonania mebli.
  Zarówno szafy do zabudowy w pokojach, jak i meble w łazience i te kuchenne widoczne na zdjęciach „kuchnia rodem z Sydney” zostały wykonane precyzyjnie, ze smakiem i dużą dbałością o szczegóły. Czas realizacji i montaż odbył się terminowo, szybko i sprawnie.
  Pan Grzegorz wykazał się dużą cierpliwością i ogromną pogodą ducha, dlatego serdecznie polecamy każdemu, również mało zdecydowanemu klientowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288