Niewielka, pełna światła, nowoczesna kuchnia z jadalnią urządzona z minimalistyczną elegancją.

Aranżacja kuchni w kształt litery L pozwoliła na uzyskanie sporej przestrzeni do wspólnego spożywania posiłków. Na pierwszy plan wysuwa się energetyzująca grafika za szkłem przedstawiająca kwiat storczyka. Znajduje się ona na ścianie ponad płytą grzewczą i ożywia nowoczesne wnętrze kuchni będąc doskonałą alternatywą dla glazury czy terakoty. Szklana grafika jest łatwa do utrzymania w czystości, a ponadto jej lśniąca powierzchnia wraz z białymi, pokrytymi lakierem frontami, powiększają optycznie przestrzeń pomieszczenia.

Dzięki wysokiej zabudowie szafek górnych (niemal do samego sufitu) kuchnia zyskuje dodatkową przestrzeń magazynową. Wysoka zabudowa pozwoliła również na umieszczenie wbudowanego piekarnika na wysokości, zwiększając tym samym komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania. W konstrukcji szafek wykorzystano praktyczne rozwiązania marki Blum. Drzwiczki wykończono dyskretnymi uchwytami ze stali szczotkowanej.

Uwagę przyciąga również przestrzeń jadalna, w skład której wchodzi mocowany do ściany stół z prostego, prostokątne blatu w kolorze drewna na jednej masywnej, metalowej nodze. Otacza go pięć wygodnych, wykończonych czarną ekoskórą krzeseł barowych również na metalowej podstawie.

Utrzymane raczej w chłodnej tonacji nowoczesne wnętrze ocieplają akcenty w kolorze drewna. Blat stołu, blaty kuchenne oraz obramowanie wysokiej zabudowy mieszczącej lodówkę i piekarnik wykonano z laminatu imitującego naturalne drewno.

Nowoczesnego charakteru dodaje kuchni również energooszczędne oświetlenie ledowe. O funkcjonalności zaś świadczy wysoka jakość zastosowanych sprzętów AGD, materiałów oraz technologii.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288