Meble kuchenne z zastosowaniem płyty laminowanej, lakieru oraz szklanej szyby. Jeśli chcemy uzyskać ciekawy i oryginalny wygląd kuchni warto zastanowić się nad wyborem szkła. Szklana szyba pełni funkcję ochronną ale i dekoracyjną. Szkło jest dużo bardziej praktyczne niż kafelki i pozwala dłużej utrzymać czystość. Jest odporna na czynniki zewnętrzne i zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami. Jest bardzo dużo możliwości jeżeli chodzi o kolorystykę dzięki czemu można dobrać odcień odpowiedni do całości kuchni. Połysk lakierowanego szkła rozprasza światło w pomieszczeniu. Za płytą grzewczą zastosowano grafikę wykonaną ze szkła hartowanego, odpornego na wysoką temperaturę i czynniki zewnętrzne.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

2 Komentarze

  1. Polecam meble Pana Piorunkiewicza. Materialy najwyzszej jakosci. Wykonanie bardzo profesjonalne. Bylem mile zaskoczony realizacja przed terminem, mimo napietego terminu.

  2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli wykonanych przez firmę Piorunkiewicz. Efekt końcowy przerósł Nasze początkowe oczekiwania. W rzeczywistości kuchnia prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, meble są wykonane bardzo precyzyjnie wręcz co do milimetra.
    Bardzo dobry kontakt, szybki czas realizacji oraz pomoc przy zaprojektowaniu przestrzeni uświadczył Nas o dobrym wyborze. Z czystym sumieniem polecamy firmę do standardowych jak i niestandardowych powierzchni pod zabudowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288