W spokojnych barwach kuchni kryje się wiele funkcjonalnych zakamarków. Dzięki nim zyskujemy większą przestrzeń użytkową, która nie ogranicza w żaden sposób komfortowego poruszania się po kuchni. Dominują w niej jasne kolory, głównie biel i beż. Szafki pokryte zostały lakierowaną powierzchnią, natomiast przestrzeń pomiędzy zabudową wiszącą i blatami, wypełnia się drobnymi kafelkami.

Z całości wybijają się jedynie sprzęty kuchenne. Wiszący okap bez zabudowy i płyta indukcyjna lśnią czernią, z kolei zlew pozostał w wytłumionym, matowym odcieniu, nie odbijającym światła.Zmywarka stapia się w białej zabudowie, jej obecność podkreśla jedynie wąski panel sterowania z metalicznym poblaskiem.

W kuchni zastosowano okucia marki blum, które umożliwiają lepsze zagospodarowanie przestrzeni, polepszają komfort i podkreślają wysoką funkcjonalność.Dzięki nim charakter kuchni nabrał sporej oryginalności. Nakłada się na nią również nietypowe w proporcjach rozmieszczenie lodówki, oraz piekarnika wraz z mikrofalą w białej, lakierowanej zabudowie.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288