Biel w kuchni i pokoju ciągle cieszy się popularnością i coraz częściej wraca do naszych domów. Biel stanowi doskonałe tło dla aranżacji całej przestrzeni. Doskonale sprawdza się jako kolor mebli otwartych na różnorodne dodatki. Jest to kolor, który nie tylko nadaje lekkości i delikatności ale i odświeża ogólny wygląd. Z kolei drewno to jeden z najstarszych i najbardziej szlachetnych materiałów wykorzystywanych w aranżacjach wnętrz. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o klasycznym charakterze jak i w nowoczesnych aranżacjach.  Zastosowanie drewna w kuchni ma długowieczną tradycję i nierozłącznie związane jest z meblarstwem.

Wykorzystano tu klasyczne kafelki, zamiast stosowanej teraz, modnej szklanej grafiki. Prawda, że prezentuje się znakomicie? Warto rownież dodać, ze meble ustawione w pokoju wspaniale powiększają optycznie przestrzeń. Oby więcej takich aranżacji!

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Tak jak wszystkie meble zaplanowaliśmy tak Pan Piorunkiewicz je wykonał z jak najlepszym podejściem do zlecenia. Firma i usługa godna polecenia i powierzenia projektu do realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288