„Małą czarną” zastąpi dziś „Mała biała”. Dodamy tylko lśniącego bielą mleka i z miejsca przełamiemy jej gryzącą gorycz. Nasza rola w tym by nie szczędzono na bieli (lakierowej, w tym przypadku).

Całość powierzchni szafek pokryta białym lakierem. Drzwiczki wykończone funkcjonalnymi i podkreślającymi styl i linię mebli, uchwytami listwowymi ze stali szczotkowanej. Górę szafek wieńczy, solidny, o wysokiej trwałości blat w kolorze grafitu. W centralnym punkcie kuchni umieszczono niezabudowany okap kuchenny, mocno kontrastujący z jasnym otoczeniem kuchni i podkreślający nowoczesny charakter i funkcjonalny styl wnętrza. Na funkcjonalność nakładają się również pozostałe sprzęty AGD, utrzymane w lśniącej czerni.

We Wnętrze wkomponowano dodatkowo zabudowę w mlecznej, zamglonej barwie. Prócz zapewnienia komfortu, w przechowywaniu rzeczy w podręczny sposób, daję dodatkowy element estetyczny, podkreślający nowoczesny design kuchni i jej subtelny oraz jasny charakter.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Witam, jestem bardzo zadowolona z realizacji wszystkich mebli(kuchennych, zabudowa przedpokoju oraz szafka łazienkowa), które wykonał dla mnie Pan Grzegorz. Meble są piękne, wykonane z niezwykłą starannością i dokładnością – zupełnie takie jak chciałam. Pan Grzegorz jest osobą kontaktową, nie narzuca swojego zdania, ale potorfi doradzić w taki sposób, żeby klient był zadowolony. Ceny uważam za przystępne, a Pana Grzegorza za profesjonalistę, który dotrzymuje terminów. Jednym słowem – polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288