Przestronne, nowoczesne wnętrze w stonowanych barwach. Lakier i drewno w kuchni kontrastują ale i wzajemnie się dopełniają. Jak kawa z mlekiem.

Fronty szafek dolnych pokryte zostały laminatem w kolorze ciemnego drewna. Górnych – białym lakierem. Dolne szafki wieńczy blat w kolorze jasnego kamienia. Przestrzeń roboczą kuchni doświetlają listwy LED umieszczone pod szafkami wiszącymi. Utrzymane raczej w chłodnej tonacji minimalistyczne wnętrze, gdzie lakier i drewno w kuchni wysuwają się na pierwszy plan, ożywia abstrakcyjna grafika za szkłem w ciepłych barwach. Pokrywa ona przestrzeń ściany ponad blatami, będąc interesująca i praktyczną alternatywą dla tradycyjnych płytek. Szklana grafika nie tylko spełnia funkcję estetyczną, ale jest również łatwa do utrzymania w czystości. Dodatkowo, odbijając światło, szkło powiększa optycznie przestrzeń pomieszczenia.

Ponad elektryczną płytą grzewczą znajdziemy okap kuchenny w kolorze srebrnym, podobnie jak lodówka firmy Samsung. W wysokiej zabudowie znajdziemy wbudowany piekarnik firmy Amica. Umieszczenie piekarnika nie pod, a obok płyty grzewczej zwiększa wygodę, jak również bezpieczeństwo jego użytkowania. Ze srebrnymi sprzętami AGD doskonale komponują się uchwyty szafek wykonane ze stali szczotkowanej. Z kolei czarna płyta grzewcza współgra z baterią kuchenną.

Wysoka zabudowa szafek, sięgająca niemal sufitu, zwiększa możliwości magazynowe kuchni. Podobnie, jak pojemne i wygodne szuflady na prowadnicach znanej marki Blum.

Jest to praktyczna i wygodna kuchnia, utrzymana w klasycznej kolorystyce „kawy z mlekiem”, gdzie w minimalistycznej oprawie zawarto szereg nowoczesnych rozwiązań. Prostota, stonowane barwy, jak również wysoka klasa sprzętów AGD i szlachetne materiały wykorzystane w aranżacji kuchni podkreślają jej elegancję.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Firma Pana Piorunkiewicza jest godna polecenia. Usługa od momentu projektu do montażu przebiegła sprawnie, fachowo i terminowo. Dziękujemy ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288