Jasna, funkcjonalna kuchnia z modną grafiką zaaranżowana została w kształt litery L. Dzięki czemu – pomimo niewielkich, blokowych rozmiarów – uzyskano sporo przestrzeń przeznaczoną na strefę jadalną.

Kolorystycznie postawiono na niezawodny duet bieli i drewna. Fronty zabudowy kuchennej pokryto białym lakierem na wysoki połysk. Blaty szafek oraz stołu w kolorze jasnego drewna. Szafki wyposażone zostały w subtelne i dyskretne uchwyty ze stali szczotkowanej. Na jasnym tle wykonanej na wymiar kuchni tym wyraźniej odcinają się czarne, wbudowane sprzęty AGD oraz bateria kuchenna. Zdecydowany kontrast dodaje pomieszczeniu charakteru i elegancji. Ponadto jasne kolory oraz odbijające światło powierzchnie sprawiają, że ta kuchnia z modną grafiką wydaje się być optycznie większa.

Pomimo niewielkiego metrażu kuchnia sprawia wrażenie przestronnej i posiada optymalną przestrzeń magazynową. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej zabudowy oraz wykorzystaniu miejsca pod oknem. Umieszczono pod nim pojemną szafkę. Parapet z kolei może pełnić rolę dodatkowego blatu.

Ścianę ponad blatami zdobi i chroni zarazem abstrakcyjna grafika za szkłem z falistym motywem. Łatwe do utrzymania w czystości szkło stanowi doskonałą, nowoczesną alternatywę dla płytek ceramicznych. Również fragment ściany ponad stołem została praktycznie wyłożony szklaną, lustrzaną taflą, która odbijając światło dodatkowo nadaje pomieszczeniu głębi.

Mimo bieli lakierowanych szafek i zastosowaniu zimnego zdawałoby się szkła, kuchnia z modną grafiką sprawia ciepłe i przytulne wrażenie. Efekt ten został osiągnięty dzięki użyciu drewna oraz dzięki szklanej grafice w gorących barwach. Drewniane blaty doskonale korespondują równie z płytkami podłogowym w ciepłym, beżowym kolorze.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Bardzo udana współpraca. Meble solidnie wykonane, fachowo i w terminie. Pan Piorunkiewicz to doskonały fachowiec, potrafi doradzić. Daje 11 punktów na 10 możliwych 🙂 Szczerze polecam każdemu niezdecydowanemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288