Nowoczesna, częściowy otwarta kuchnia z akcentem limonki zaaranżowana w kształt litery „L”, której umowną granicę wyznacza półwysep kuchenny.

Eleganckie wnętrze w bieli, czerni i odcieniach szarości. Kuchnia z akcentem limonki, której stonowane barwy przełamuje intensywna, soczysta zieleń szklanej grafiki. Lśniące powierzchnie odbijają światło i tym samym wizualnie powiększają niewielką kuchnię. Pomimo skromnych rozmiarów, dzięki optymalnemu rozplanowaniu przestrzeni, uzyskano sporą ilość przestrzeni magazynowej i roboczej. Zadbano również o komfort w trakcie przyrządzania posiłków.

Fronty szafek w wysokim połysku pokryte zostały białym oraz jasno-szarym lakierem. Kontrastują z nimi ciemne, grafitowe blaty, czarno-srebrne sprzęty AGD oraz grafitowy zlewozmywak wraz z czarną baterią kuchenną. Szara część zabudowy kuchennej, wraz z wbudowaną lodówką i piekarnikiem, stanowi niejako odrębny moduł. Praktycznym i zwiększającym bezpieczeństwo rozwiązaniem jest umieszczenie piekarnika na wysokości. Pozwala to nie tylko zapobiec bólowi pleców spowodowanemu ciągłym pochylaniem się, ale również chroni najmłodszych użytkowników kuchni przed przypadkowym poparzeniem się. Piekarnik znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie elektrycznej płyty grzewczej, co tym bardziej sprzyja wygodzie w trakcie gotowania.

Fragment ściany ponad blatem roboczym chroni, zdobiąc zarazem, szklana grafika za szkłem przedstawiająca cząstki limonki zanurzone w mroźnej, lodowej kąpieli. Szkło jest łatwe do utrzymania w czystości i stanowi doskonałą, nowoczesną alternatywę dla tradycyjnie stosowanych płytek ceramicznych.

Kuchnia z akcentem limonki obfituje w funkcjonalne, nowoczesne rozwiązania. Szuflady zamontowane zostały na prowadnicach znanej firmy Blum. Dostęp do szafki narożnej ułatwiają wysuwane półki. Powierzchnię magazynową kuchni zwiększa dodatkowo wysoka zabudowa szafek.

Pomieszczenie rozświetla centralnie umieszczone okno. Poza światłem dziennym zastosowane zostało energooszczędne oświetlenie LED – punktowe oraz w formie listwy doświetlającej blaty. Ponad półwyspem kuchennym znajdziemy dwie lampy wiszące. Ich proste, czarne klosze, wyraźnie odcinając się na jasnym tle kuchni, współgrają z pozostałymi czarnymi detalami i tym samym podkreślają urodę i elegancję wnętrza.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Muszę przyznać że kontakt z Panem Piorunkiewiczem to sama przyjemność..fachowość..klasa..i genialna kuchnia!! Polecam wszystkim..polecam..polecam..gdybym mógł to zrobiłbym sobie jeszcze jedną kuchnię..w tym samym domu..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288