Modna i funkcjonalna kuchnia z akcentem kolorowego szkła.

Kuchnie blokowe z uwagi na układ, wymiary, czy oświetlenie, bywają trudne w aranżacji. W sytuacji, kiedy nie możemy pozwolić sobie na przypadkowość, sięgnięcie po meble tworzone na wymiar wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Kuchnia z akcentem kolorowego szkła jest przykładem na to, jak możemy modnie i funkcjonalnie wykorzystać każdy centymetr cennej przestrzeni. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu mebli tworzonych na wymiar, wysokiej zabudowy zapewniającej sporo miejsca na przechowywanie oraz dzięki ograniczeniu do minimum elementów o znaczeniu tylko i wyłącznie dekoracyjnym.

Kuchnia na wysoki połysk, której zabudowa wykonana została z lakierowanej na biało płyty MDF. Ścianę ponad jasnym blatem chroni szklana tafla w błękitnym kolorze. Podłogę wyłożono lśniącymi płytkami. W zabudowę kuchenną „wtopione” zostały sprzęty AGD w kolorze srebrnym oraz srebrny zlewozmywak. Umieszczenie wbudowanego piekarnika na wysokości zwiększa komfort i bezpieczeństwo jego użytkowania. Ze srebrnymi sprzętami AGD współgrają chromowane uchwyty szafek, bateria kuchenna oraz nowoczesne krzesła. Szafki o jasnych, lśniących frontach i szkło pokrywające ścianę optycznie powiększają przestań tej niewielkich rozmiarów kuchni.

Ta funkcjonalna kuchnia z akcentem kolorowego szkła jest doskonale doświetlona. W kuchni zastosowano modne i energooszczędne oświetlenie LED – punktowe w suficie, oraz w formie listwy pod szafkami wiszącymi. Dolne szafki wieńczy jasny blat kuchenny w kształcie litery „L”. Pod oknem zajmuje on miejsce parapetu – zapewniając tym samym dużo przestrzeni do pracy, doskonale oświetlonej światłem dziennym. 

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Pan Grzegorz Piorunkiewicz to świetny fachowiec , doświadczony stolarz i bardzo PORZĄDNY CZŁOWIEK. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić jego pracę począwszy od projektu na wykonaniu skończywszy. Mieszanka tych wszystkich pozytywów jest dziś wielką rzadkością szczególnie w branży budowlano-usługowej. Dlatego podkreślam z całą premedytacją jak i wielką satysfakcją oraz przyjemnością, że Pan Grzegorz Piorunkiewicz zasługuje na najwyższe noty w tym co robi , jak robi i jak traktuje klienta !!! Jestem klientem bardzo wymagającym, moje zlecenie nie należało do łatwych. Styl pracy Pana Grzegorza, kontakt z klientem przerosły moje oczekiwania.
    Stolarz bardzo dokładny, skrupulatny oraz przede wszystkim terminowy. Dało się wyczuć otwartość na klienta. Wyszukane przeze mnie uchwyty w Internecie, zamówił, odebrał nie robiąc przy tym żadnych uników- typu „nie da się”. Podobnie było ze szkłem . Próbki wybranego koloru szkła kilka razy przywoził nie wypominając przy tym ile czasu stracił na ich wykonanie czy dostarczenie.
    Moja opinia jest wyrazem podziękowania dla Pana Grzegorza. Kuchnia którą zamówiłem była trudna do zaprojektowania ze względu na między innymi licznik gazu czy też moje pomysły, ale po analizie i kilku propozycjach udało się uzyskać rewelacyjny efekt. Pan Grzegorz wykonywał wiele kuchni i byłam przekonana o profesjonalizmie, ale dopiero podczas montażu mebli i szkła miałam przyjemność widzieć jak przebiegają prace i w mojej ocenie jest to połączenie pasji i zawodowej pracy, Pan Grzegorz jest aż przesadnie estetą(drzwi w szafkach, szuflady dopasowane są do mikrometra). Meble wykonał wzorowo, a sprzęt i materiały którymi pracuje jest z najwyższej półki. Polecam zdecydowanie i z czystym sumieniem. Dziękuję za takie podejście i wykonanie mebli Panie Grzegorzu!
    Jakość usługi: Bardzo Wysoka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288