Widna kuchnia w szarościach i drewnie nawiązująca do stylu skandynawskiego.

Kuchnia zaaranżowana w kształt litery „U”. Frezowane fronty szafek lakierowane na efektowny szary mat. Dolne szafki wieńczy blat kuchenny w kolorze jasnego drewna. Drewno ociepla kolorystycznie chłodne wnętrze i nadaje kuchni przytulnego charakteru. Kuchnia w szarościach i drewnie wykończona wyraźnymi, czarnymi akcentami. Czarne są zarówno okucia meblowe, jak również elektryczna płyta grzewcza, zlewozmywak oraz wbudowane sprzęty AGD, skupione w wysokiej zabudowie z prawej strony kuchni. Uwagę przykuwa intensywnie czerwona bateria kuchenna, odważnie przełamująca stonowane szarości pomieszczenia. Ciekawym stylistycznie rozwiązaniem jest również drewniana deska, która niejako „ zamyka” przestrzeń kuchni, wykańczając cały bok wysokiej zabudowy z prawej strony.

Ścianę ponad przestrzenią roboczą kuchni wyłożono łatwym do utrzymania w czystości szkłem. Dodatkowo, lustrzana powierzchnia, odbijając światło, nadaje wąskiej kuchni głębi i powiększa ją optycznie.

Blaty kuchenne doświetlone zostały za pomocą energooszczędnych listew LED umieszczonych pod awariami wiszącymi. Wysoka zabudowa zwiększa możliwości magazynowe kuchni. Zaaranżowanie kuchni na planie litery „U” zapewnia doskonałą komunikację. Z kolei bezpieczeństwu i wygodzie w trakcie gotowania sprzyja umieszczenie piekarnika i kuchenki mikrofalowej na wysokości. To popularne rozwiązanie z jednej strony chroni małych kuchennych pomocników przed przypadkowym poparzeniem się. Z drugiej zaś pozwala uniknąć dorosłym użytkownikom kuchni ciągłego pochylania się z niejednokrotnie ciężkimi naczynia do zapiekania.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli kuchennch, które wykonał Pan Grzegorz Piorunkiewicz.
    Wykonanie i doradztwo w wyborze mebli profesjonalne. Pomocne rady pozwoliły nam w pełni wykorzystać dostępne miejsce w kuchni. Firma solidna, terminowa i godna polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288