Nowoczesna, wygodna kuchnia stworzona z myślą o domownikach. Kuchnia od serca.

Kuchnia w modnej, nowoczesnej kolorystyce. Białe, laminowane fronty szafek w wysokim połysku kontrastują z grafitowymi blatami. Szafki zdobią uchwyty ze stali szczotkowanej. Zlewozmywak, bateria kuchenna, jak również AGD utrzymane zostały w czerni. 

Chłodne kolory zabudowy kuchennej wyraźnie odcinają się na tle liliowych ścian. Odważna kolorystyka ścian ożywia wnętrze, nadając równocześnie kuchni przytulnego charakteru.

Ścianę ponad blatem zdobi czarno-biała grafika za szkłem. Szklana tafla doskonale chroni ścianę przed kuchennymi zabrudzeniami i jest łatwa do utrzymania w czystości. Zastosowanie grafiki, jak również sentencja umieszczona na ścianie koło lodówki nadają wnętrzu niepowtarzalnego, osobistego charakteru, bo przecież „kuchnia jest sercem domu”.

Wysoka zabudowa, a co za tym idzie, obfitość pojemnych szafek, zwiększają możliwości magazynowe kuchni. Wygodzie i bezpieczeństwu sprzyja umieszczenie piekarnika i kuchenki mikrofalowej w pionie na wysokości.

Przestrzeń robocza blatów kuchennych doświetlona została za pomocą energooszczędnej listwy LED-owej. Lśniące, odbijające światło powierzchnie, jak również głęboka perspektywa szklanej grafiki optycznie powiększają przestrzeń kuchni.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Decyzja o wyborze mebli kuchennych okazała się trudniejsza niż nam się początkowo wydawało. Po odwiedzeniu kilku salonów z meblami nic nas nie zachwyciło. Po przeszukaniu zasobów internetu naszą uwagę zwróciły realizacje Pana Grzegorza. Przed ustaleniem terminu jego pierwszej wizyty przygotowaliśmy listę elementów wyposażenia kuchni wraz ze wstępnym naszym projektem. Podczas spotkania moja żona miała łzy w oczach bo nasza wizja rozmijała się z realiami tj. rzeczywistymi wymiarami kuchni. Pan Grzegorz miał wiele cierpliwości spędził z nami kilka godzin i przygotował wizualizację swojego projektu…, który zawierał wszystkie nasze propozycje. Kolejnym etapem był zakup wyposażenia kuchni w postaci sprzętu – i tutaj niezawodny Pan Grzegorz na bieżąco konsultował z nami kupowany przez nas sprzęt pod kątem możliwości jego zabudowy. Podczas zmian w instalacji wodnej i elektrycznej Pan Grzegorz poświecił swój czas i przyjechał sprawdzić czy wszystko pasuje i nie będzie problemów z montażem. Sam montaż odbył się przed planowanym terminem i trwał zaledwie kilka godzin. Reasumując polecamy firmę Meble Piorunkiewicz wszystkim, którzy chcą mieć meble wykonane solidnie, na bardzo dobrych podzespołach i perfekcyjnie wykonane.
    Dziękujemy za kuchnię naszych marzeń, która stała się faktycznym sercem naszego domu.
    Alina i Adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288