Kuchnia w wesołych kolorach, wypełniona światłem. Przez dominujące odcienie beżu i bieli przebijają się barwy pastelowe wprowadzając do kuchni radosny nastrój. Ściany w kolorze jasnej wanilii, zabudowa kuchenna częściowo pokryta laminatem, od frontu wykończona białym lakierem. Nad kuchennymi batami umieszczono płytki o morskiej barwie wzorowane na tradycyjnych kaflach. Utrzymują one w pomieszczeniu przytulny klimat, a ich połyskliwa powierzchnia doskonale rozprowadza światło.

W centralnej części kuchni ustawiono stół z przystawionymi krzesłami o drewnianych nogach, z obiciami w pastelowych kolorach zieleni, żółci i błękitu. Stół pokryty jest jasnym laminatem i wykończony na blacie szklana powierzchnią. Do stołu przylega szafka z dwiema wnękami. Całość współgra ze sobą tworząc z reszta zabudowy zgrabną ramę kuchni. Na jednej ze ścian łączących kuchnie z salonem powieszono owalne półki, przenoszące kolorowy nastrój w głąb pomieszczenia.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Kuchnia zrobiona przez Pana Grzegorza jest prawdziwym spełnieniem marzeń. Zaprojektowana i wykonana ze starannością, a także dbałością o każdy szczegół. Wysokiej jakości materiały, fachowe doradztwo, doskonały kontakt z klientem, terminowość, dobra cena – to tylko nieliczne zalety współpracy z Panem Grzegorzem. Pan Grzegorz jest profesjonalistą w każdym calu, który naprawdę dba o klienta i wykonuje swoją pracę tak, by móc być z niej dumnym. Z całego serca polecam wszystkim, którzy chcą mieć „meble na wymiar”. Ja na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy i dziękuję za piękne meble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288