Dziś przed Państwem, krokusy w roli głównej. Rozrosły się gęsto, równym rzędem wzdłuż kuchennych blatów. Jeśli ciężko jest się Wam rozstać z wiosną, warto zatrzymać ją przy sobie. I dlaczego nie akurat w kuchni?

Szklana grafika z krokusami przecina jasny wystrój pomieszczenia. Szafki stojące, w kremowym kolorze, wykończone płytą laminowaną. Wiszące zostały polakierowane w kolorze lekkiej bieli.  Wszystkie posiadają uchwyty listowe ze stali szczotkowanej.

Palniki oraz zlew z kranem i kurkami, utrzymany w kolorze czarnego matu. Wbudowany w szafki piekarnik oraz wolno wiszący okap kuchenny bez zabudowy w kolorze lśniacej czerni.

Kuchnia jest zaprojektowana w sposób zapewniający pełen komfort i funkcjonalność użytkowania. Wnętrze wypełnia dużo światła, oświetlenie umieszczone pod wiszącymi szafkami wprowadza po zmroku klimatyczny nastrój.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. “Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Od momentu projektu poprzez finalne wykonanie Pan Grzegorz profesjonalnie podchodził do tematu. Pojawiał się także w czasie prac remontowych aby nie było zaskoczeń w czasie montażu. Ta fachowa porada i doświadczenie zaowocowały fajnym projektem z którego jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Myślę że najlepszą rekomendacją będzie stwierdzenie że przyszłe projekty także chcielibyśmy robić u Pana Grzegorza.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288