Klasyczna biel i drewno w kuchni, już przy przekroczeniu progu jedna stopa pachnie zachęcająco. Gładkość wykonania, precyzja, profesjonalizm, to pierwsze co nasuwa się po wejściu do środka. Jasne, kremowe blaty dobrze komponują się z lśniąca bielą szafek i ścian. Natomiast czarne sprzęty kuchenne ostro kontrastują z otoczeniem, ich wyeksponowanie podkreśla profesjonalizm i precyzje tworzonych w kuchni potraw. Prostota wykonania, subtelne połączenie dobrze wyprofilowanych elementów stwarza uczucie spokoju, atmosfery zdecydowanie przychylnej skoncentrowaniu się na sztuce gotowania. Tutaj nic nas nie rozprasza, z przestronnego okna wpływa obficie światło dzienne, które przyjemnie wypełnia jasna przestrzeń. Wieczorami przemyślnie rozmontowane oświetlenie pod szafkami sprawi ze długo będzie się chciało zostać w tym jasnym miejscu.

Milo jest również przysiąść na dobrze wkomponowanych w kuchni wysokich krzesłach. Ułożenie przyległego do nich blatu sprawia, ze możemy z kimś wspólnie cieszyć się śniadaniem patrząc na budzący się za oknem dzień, a wieczorem zmienić ułożenie krzeseł i zacząć romantyczna kolacje. A możne kolejność ułożenia odwrotna? Bo własnie w tym klasycznym wnętrzu i jego dobrze wygospodarowanej przestrzeni możemy sobie pozwolić na pełną dowolność, swobodę i wypełnić nasza klasyczna przestrzeń własnym, oryginalnym stylem.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Kuchnia bardzo nam się podoba (w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach). Została wykonana solidnie, terminowo, z dbałością o każdy szczegół. Profesjonalizm od projektu do końca realizacji. Polecamy ! Ewa i Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288