Zabudowana szafa z grafiką, wykonana z białej płyty laminowanej oraz z ramką z aluminium. Świetnie się prezentuje ale to nie jedyna jej zaleta. Zabudowane, przesuwne szafy świetnie się sprawdzają w pomieszczeniach w których mamy ograniczoną powierzchnię do zapełnienia. W pełni funkcjonalne, mogą służyć jako garderoba ale nie tylko. Płyta laminowana jest doskonałym materiałem do produkcji mebli. Dzięki szerokiej ofercie struktur i barw płyt każdy znajdzie coś w swoim guście. Zastosowane aluminium w przeciwieństwie do innych materiałów często stosowanych w szafach jest lekkie oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Idealnie dobrana grubość aluminium sprawia, że właściciel może się cieszyć lekkim i przyjemnym otwieraniem czy zamykaniem. Dmuchawce, latawce wiatr w zabudowie wnęki dopełniają całość aranżacji. Dzięki idealnie dobranym materiałom i kolorom szafa jest ciekawym wykończeniem wnętrza.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

2 Komentarze

  1. Mega pozytyw!!!Szafa wyszła super sam montaż przebiegał szybko i sprawnie jak na fachowca przystało.Bardzo dobry kontakt z panem Piorunkiewiczem.Firma godna polecenia!!!

  2. Mega pozytyw!!!Super jakość i wykonanie sam montaż trwał bardzo szybko i sprawnie panowie pozostawili po sobie pożądek,bardzo dobry kontakt z panem Piorunkiewiczem .Polecam wszystkim nie zdecydowanym usługi tej firmy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288