Biel i limonki na pierwszym planie. Pełna światła kuchnia wykonana na wymiar, której stonowaną kolorystykę przełamuje intensywna zieleń szklanej grafiki.

Białe fronty szafek wykonane zostały w wysokim połysku. Szafki dolne zwieńczono blatem w szarym kolorze. Wysoka zabudowa kuchni zapewnia sporo przestrzeni magazynowej. Ścianę ponad blatem kuchennym oraz płytą grzewczą chroni przed zabrudzeniem, równocześnie ożywiając wnętrze kuchni, grafika za szkłem. Biel i limonki. Intensywnie zielony motyw owoców wśród rozpryskujących się kropli wody przełamuje stosowaną kolorystykę pomieszczenia. Świeża, soczysta grafika przyciąga wzrok i energetyzuje, szkło zaś podkreśla nowoczesną stylistykę kuchni.

Aranżując wystrój kuchni sięgnięto po cieszące się coraz większą popularnością rozwiązanie, jakim jest gazowa płyta pod szkłem. Będąc nowoczesnym wcieleniem klasycznej płyty gazowej, jest od swej poprzedniczki nie tylko łatwiejsza do utrzymania w czystości, ale również bezpieczniejsza i bardziej ekonomiczna w codziennym użytkowaniu. Ponad płytą grzewczą znajdziemy okap kuchenny – podobnie jak reszta sprzętów AGD – w kolorze czarnym. O komfort, bezpieczeństwo oraz wygodę zadbano równeż umieszczając piekarnik i kuchenkę mikrofalową w zabudowie słupkowej na wysokości. Czarne AGD, zlewozmywak z baterią kuchenną oraz krzesła wyraźnie odcinają się na białym tle szafek kuchennych.

Dzięki zastosowaniu lśniących, jasnych powierzchni oraz odpowiedniej grze światła, skromnych rozmiarów kuchnia sprawia wrażenie przestronnej. Dobre rozplanowanie zapewnia nie tylko świetną komunikację, ale pozwoliło też na wygospodarowanie miejsca na strefę jadalną – parapet pod oknem płynnie przechodzi w niewielki stolik wyposażony w nowoczesne, dizajnerskie krzesła barowe.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288