Biel i czerń w kuchni wydaje się być dobrym wyborem dla tych, którzy cenią klasyczne zestawienia. Uniwersalny kontrast tworzy niezawodne wrażenie solidności i elegancji.

Lśniące meble pokryte białym lakierem doskonale rozprowadzają światło w całej przestrzeni, rozświetlając jej każde najciemniejsze zakamarki. Wpada ono do środka przez szerokie okno, poszerzając optycznie całe pomieszczenie. Oświetlenie umieszczone pod wiszącymi szafkami tworzy po zmroku zaskakujący efekt, utrzymując uczucie ciepła i tworząc tym samym ciekawy, klimatyczny nastrój.

Ponad blatami rozciąga się kolorowa, szklana grafika z akcentami brązu, czerni i wanilii. Karmelowo-czekoladowa fala, wręcz rozpływa się po ścianie.

Wokół solidne kuchenne sprzęty, utrzymane w stalowych barwach. Na funkcjonalność kuchni nakłada się dodatkowo, kompaktowe rozmieszczenie mebli, pozwalających w wygodny sposób na uporządkowanie codziennych zajęć. Nad palnikami umieszczono imponujący ekran z pochłaniaczem, na szafkach trwałe i mocne blaty kuchenne. Warunki na najwyższym poziomie- można zacząć gotować.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. Meble kuchenne wykonane przez pana Grzegorza zostały zrobione bardzo solidnie, estetycznie, z dbałością o każdy szczegół. Usługa wkonana w terminie za przystępną cenę jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy firmę pana Piorunkiewicza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288