Biel dominująca w kuchni, wzmacnia wrażenie przestronności. Lśniąca zabudowa szafek pokrytych białym lakierem rozciągną się w linii okalającej całe pomieszczenie. Lakierowane powierzchnie doskonale rozprowadzają światło, podkreślając jasny klimat kuchni.Szafki zostały wykończone listwowymi uchwytami ze stali szczotkowanej.Utrzymano je w stałej kompozycji i wymiarowych proporcjach. Światło rozprowadzone z sufitu na ich powierzchnię, wprowadza dodatkowy efekt. Przestrzeń pod skosami zagospodarowano na półki, powiększające funkcjonalną przestrzeń. Ponad grafitowymi blatami rozciąga się szklana powierzchnia, o głębokiej i lśniącej barwie czerni. Wydłuża ona w ciekawy sposób ściany kuchni, oraz wprowadza intensywny kontrast.

Na blacie umieszczono płytę indukcyjną, wyciętą w oryginalny, obły kształt.Z kolei przy ścianie leżącej przeciwlegle do zabudowy, umieszczono piekarnik oraz lodówkę.Kuchnia ma bogato rozplanowaną zabudowę szafek i zachowaną wysoką funkcjonalność i komfort przestrzeni.

Może zainteresuje Cię również:

Oznaczone Tagiem:

1 Komentarz

  1. To nasza wspaniała kuchnia 🙂 po miesięcznych poszukiwaniach dobrej firmy wykonującej meble na wymiar na nasze szczęście trafiliśmy na Pana Grzegorza. Od samego początku współpraca była wyśmienita, Pan Grzegorz wykazał się wiedzą i fachowym doradztwem a w czasie wykonywania montażu precyzją i ogromną dbałością o szczegóły a także miłą atmosferą. Kuchnia jest po prostu rewelacyjna, zdjęcia nie ukazują tego wspaniałego efektu końcowego to trzeba zobaczyć na żywo i uwierzcie nam jeśli nasz tata zachwala Pana Grzegorza to musi być naprawdę mega dobrym fachowcem 😉 Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi oraz współpracownikowi za tak wspaniałą kuchnie.

    Ps: tata zaprasza na kiełbaski 😉

    Pozdrawiamy
    Patrycja i Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Zaloguj

Loading …

Pracownik poszukiwany

Stolarz meblowy
więcej informacji pod numerem tel
798838288